Opublikowano

Jakie folie wybrać

Wiemy, że wybór folii nie należy do łatwych, dlatego postaramy się Państwu pomóc, bazując na naszym doświadczeniu.

Folie przeciwsłoneczne – w tej kategorii polecamy w pierwszej kolejności folie zewnętrzne, a konkretnie folię lustrzaną z 5-letnią gwarancją:

Folia Platine 80XC
Folia Platine 60XC

Folię ciemną polecamy do montażu w sypialni i pomieszczeniach, w których nie będzie przeszkadzać mocniejsze zaciemnienie. Folię jasną polecamy do wszystkich pomieszczeń, w których przebywamy w ciągu dnia – salon, kuchnia itp.

Jeśli nie ma możliwości zamontowania folii zewnętrznej, odpowiednim wyborem będzie folia wewnętrzna. Występuje ona w takich samych wariantach zaciemnienia.

Folia Silver 80C
Folia Silver 70C

O różnicach pomiędzy foliami zewnętrznymi a wewnętrznymi mogą Państwo przeczytać tutaj.

Folie matowe

Najczęściej używaną przez nas i naszych klientów folią jest folia Bright Frost:

Folia Bright Frost

Jest ona najbardziej stonowana i elegancka, nadaje się zarówno do przeszkleń w mieszkaniach, jak i na balustrady balkonów.

Jeśli myślimy o montażu folii w pomieszczeniach takich jak łazienka, ze względu na swoją chropowatą powierzchnię przypominającą zaparowaną szybę, najlepiej sprawdzi się  folia Matte Frost:

Folia Matte Frost

Folie zabezpieczające

W 99% przypadków używaną przez nas folią zabezpieczającą jest folia Safe 4C:

Folia Safe 4C

Jest to folia łatwa w montażu, i doskonale zabezpieczająca szkło przed ewentualnym zranieniem osób przebywających w pobliżu. Folię można również montować na lustra. Jest szczególnie przydatna wszędzie tam, gdzie szkło jest narażone na uszkodzenia mechaniczne, a więc również tam gdzie są dzieci 😊

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez WhatsApp, mailowo lub telefonicznie – jesteśmy do Waszej dyspozycji.